Geoblog.pl    pebejot    Podróże    Bałkany 2007    Nocleg w Wiedniu
Zwiń mapę
2007
18
cze

Nocleg w Wiedniu

 
Austria
Austria, Wien Südbahnhof
POPRZEDNIPOWRÓT DO LISTYNASTĘPNY
Przejechano 1144 km
 
Do Wiednia wróciliśmy główną magistralą pociągiem EC "Emona". W Wiedniu mieliśmy zarezerwowany nocleg w hostelu niedaleko dworca Westbahnhof. Nie nawidzę takich wynalazków jak Hostel. Ten (nie pamiętam nazwy) był wyjątkowo podły, a w dodatku była niemiła obsługa. W dodatku skasowali nas o 2 euro więcej niż było w formularzu rezerwacji. Na szczęście to tylko jedna noc.
 
POPRZEDNI
POWRÓT DO LISTY
NASTĘPNY
 
Komentarze (0)
DODAJ KOMENTARZ
 
pebejot
Gerard Nowak
zwiedził 63.5% świata (127 państw)
Zasoby: 893 wpisy893 25 komentarzy25 2685 zdjęć2685 0 plików multimedialnych0
 
Moje podróżewięcej
21.04.2026 - 10.05.2026
 
 
10.01.2026 - 24.01.2026
 
 
27.01.2025 - 21.02.2025